ltn156at19 001
from 5 Products
Ltn156at19-001 15.6 Inch Laptop Lcd Screen Slim LVDS 40 Pin 1366*768 LCD Monitor
China Ltn156at19-001 15.6 Inch Laptop Lcd Screen Slim LVDS 40 Pin 1366*768 LCD Monitor on sale
Chinese Factory prices ltn156at19 ltn156at19 001 ltn156at19-001 slim LVDS 40pin 1366*768 LCD Monitor Panel model: LTN156AT19-001 Surface: Matte plate Interface type: LVDS 40pins Contrast ratio: 300:1 Response time: 16ms Viewing angle: ......
SHENZHEN HUICHANG DISPLAY TECHNOLOGY CO., LTD
Address: Rm3008-09 jiahe building zhonghang road ,futian district.Shenzhen,China 518031
Samsung TFT LCD Screen LTN156AT19-001 1366x768 , Middle Slim Led Screen
China Samsung TFT LCD Screen LTN156AT19-001 1366x768 , Middle Slim Led Screen on sale
Samsung 15.6inch Laptop lcd screen LTN156AT19-001 Matte middle slim led screen Size 15.6 LED screen Grade Original New Grade A Surface Matte Resolution 1366x768 Brand Samsung Model LTN156AT19-001 Packing 20pcs per carton Signal Interface LVDS 40pin ALL ......