Lmr16006yddct
1-10 Results for
lmr16006yddct
from 3 Products
Buck Field Programmable Gate Array LMR16006YDDCR LMR16006YDDCT
China Buck Field Programmable Gate Array LMR16006YDDCR LMR16006YDDCT on sale
Buck Field Programmable Gate Array LMR16006YDDCR LMR16006YDDCT LMR16006YDDCR LMR16006YDDCT Original Genuine Switch Voltage Regulator Chip Screen D02Y SOT23-6 LMR16006 SIMPLE SWIT 60V Product Attribute ......
QIN XIN (HONG KONG) ELECTRONIC TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Address: FLAT/RM D52 3/F WONG KING INDUSTRIAL BUILDING NO 2TAU=I YAU STREET
LMR16006YDDCT Power Management Chip Regulators High Efficiency ECO Mode 60V 0.6A
China LMR16006YDDCT Power Management Chip Regulators High Efficiency ECO Mode 60V 0.6A on sale
LMR16006YDDCT Power Management ICs PMIC Buck Regulators High Efficiency ECO Mode 60 V 0.6 A Package SOT-23-THIN Function Step-Down Output Configuration Positive Topology Buck Output Type Adjustable Number of Outputs 1 Voltage - Input (Min) 4V Voltage - ......