bzx84c43
from 26 Products
BZX84C2V4-BZX84C43 Power Zener Diode SOT-23 Plastic - Encapsulated
China BZX84C2V4-BZX84C43 Power Zener Diode SOT-23 Plastic - Encapsulated on sale
BZX84C2V4-BZX84C43 ZENER DIODE SOT-23 Plastic - Encapsulate Product Description Planar Die Construction 300mW Power Dissipation Zener ......
Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd
N-X-P BZX84C43 Microcontroller Flash IC Electronic Mcu Component 101 Chips
China N-X-P BZX84C43 Microcontroller Flash IC Electronic Mcu Component 101 Chips on sale
ShenZhen QingFengYuan Technology Co.,Ltd.
BZX84C43-7-F
China BZX84C43-7-F on sale
Zener Diode 43 V 300 mW ±7% Surface Mount SOT-23-3...
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
SOT23 planar die Zener diode JUXING BZX84C2V4 with 300mW power dissipation and 2.4V voltage regulation
China SOT23 planar die Zener diode JUXING BZX84C2V4 with 300mW power dissipation and 2.4V voltage regulation on sale
SOT-23 Plastic Encapsulated Diodes BZX84C2V4-BZX84C43 The BZX84C2V4-BZX84C43 series are planar die construction Zener diodes in an ultra-small surface mount package. They offer 300mW power dissipation and ......