PI6CB332000ZDIEX
Categories Clock Buffers, Drivers
Category: Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output: 1:20
Type: Clock Buffer
Product Status: Active
Mounting Type: Surface Mount
Package: Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel®
Differential - Input:Output: Yes/Yes
Series: -
Input: HCSL
Supplier Device Package: 72-TQFN (10x10)
Mfr: Diodes Incorporated
Frequency - Max: 200 MHz
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V
Package / Case: 72-VFQFN Exposed Pad
Output: HCSL
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Number of Circuits: 1
Base Product Number: PI6CB332000
Description: IC CLK BUFFER 1:20 200MHZ 72TQFN
Stock: In Stock
Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Model Number: PI6CB332000ZDIEX
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
PI6CB332000ZDIEX
Clock Clock Buffer IC 1:20 200 MHz 72-VFQFN Exposed Pad