854058AGLFT
Categories Clock Buffers, Drivers
Category: Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output: 8:1
Type: Multiplexer
Product Status: Obsolete
Mounting Type: Surface Mount
Package: Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output: Yes/Yes
Series: -
Input: CML, LVDS, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package: 24-TSSOP
Mfr: Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max: 2.5 GHz
Voltage - Supply: 3.135V ~ 3.465V
Package / Case: 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output: LVDS
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Number of Circuits: 1
Base Product Number: 854058A
Description: IC CLK MULTPX 8:1 2.5GHZ 24TSSOP
Stock: In Stock
Shipping Method: LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
  • Haven't found right suppliers
  • Our buyer assistants can help you find the most suitable, 100% reliable suppliers from China.
  • And this service is free of charge.
Submit Buying Request
  • Product Details
  • Company Profile
854058AGLFT
Clock Multiplexer IC 8:1 2.5 GHz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)