| Model Number: | DI9120-2D |
| Certification: | CE, ROHS, FCC, IEC, FDA |
| Place of Origin: | China |
| MOQ: | 1 |
| Price: | Negotiate |
| Payment Terms: | T/T, Paypal, Alibaba |
| Supply Ability: | 10000pcs/month |
| Delivery Time: | 3-7 days |
| Packaging Details: | L135mm*W110mm*H55mm |
| Weight: | 100g(without cable) |
| Dimension: | L130mm * W47.5mm * H24mm |
| Interface Type: | Type C |
| Power supply: | DC 5V@120mA(work) |
| Scan type: | CMOS |
| Ambient light: | Dark , indoor natural light |
| Battery: | 1200mAH |
| Continous working time: | ≥10hours |
| Storage: | 2M |
| Charging time: | 3.5h |
| Company Info. |
| Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd |
| Verified Supplier |
| View Contact Details |
| Product List |
Barcode Scanner , DC 5V Power Supply Wireless 2d bluetooth Barcode Scanner DI9120-2D
Features
Application
▅ Courier ▅ Warehouse
| Scan Type | CMOS |
| Light Source | Red Light LED 625±10nm(aim), 5600K LEDs( Lighting) |
| CPU | 32-bit |
| Resolution | 640*480 |
| Resolution | ≥4mil/0.1mm(PCS90%,Code 39) |
| Decoding speed | 25CM/S |
| Depth of field | 10mm-500mm |
| Scan Mode | Manual ,Continuous, Auto Sense |
| Scan angle | Roll±360°, Pitch±65°, Skew±60°(PCS90%, Code 39, 10mil/0.25mm) |
| Print Contrast Signal | ≥25% |
| Ambient Light | Dark environment, indoor natural light |
| Wireless communication mode | Synchronization , storage |
| Wireless transmission distance | 2.4GHz,150meters; Bluetooth 30meters(Open distance) |